Партнери

Компанія «ОТП Лiзинг» активно розвиває спільні програми та пропозиції, вигідні та зручні для клієнтів компанії.
Наші надійні партнери - це кілька сотень зарубіжних і вітчизняних постачальників обладнання, сільськогосподарської та спеціальної техніки, транспортних засобів.

Пошук партнера:
vencomatic logo

Vencomatic Group

Х
Vencomatic Group представляє собою три відомих бренда в секторі птахівництва: Vencomatic, Prinzen і Агро Supply. Поєднуючи дані бренди, ми пропонуємо повний спектр інноваційних систем для оснащення сучасних птахофабрик по всьому світу. До складу групи компаній «Vencomatic Group» входять: Vencomatic, Agro Supply, Prinzen, Rondeel і Vencosteel. Ми завжди шукаємо альтернативні рішення, розробляючи стійкі та екологічно чисті види обладнання для птахівництва. У «Vencomatic Group» працює більше 350 цілеспрямованих і відданих співробітників, які обслуговують тисячі клієнтів по всьому світу. Компанія отримала приз у 2012 році «Вільгельма Конінга», як сама інноваційна компанія в Голландії. Детальніше: www.vencomaticgroup.com/ru

Ernst Langensiepen

Х
Ernst Langensiepen існує в м. Гіссен 46 років, і є провідним виробником автоцистерн для харчових продуктів. Компанія відома практично у всіх європейських країнах. На складі компанії постійно можна знайти більше 60 автомашин для збору молока, від 20 до 30 причепів-цистерн і цистерн-напівпричепів для харчових продуктів. Детальнше http://www.milchsammelfahrzeuge.de/
new holland logo

New Holland

Х
CNH Industrial об’єднує цілу низку всесвітньовідомих брендів, серед яких бренд NEW HOLLAND AGRICULTURE займає провідне місце. NEW HOLLAND AGRICULTURE, у свою чергу, являється глобальним виробником сільськогосподарської техніки. Сюди входять трактори, комбайни, прес-підбирачі, самохідні обприскувачі, виноградозбиральні комбайни тощо.
Buschhoff logo

Buschhoff

Х
Дробильно-змішувальна техніка, підйомно-транспортні установки, складська техніка чи мобільні комбікормові заводи: Фірма Бушхофф є Вашим компетентним партнером в області зерновий техніки! Деталі www.buschhoff.de

Сканія Україна

Х
Scania є провідним виробником великовагових вантажівок (більше 16 тонн), міських і туристичних автобусів, а також промислових і корабельних двигунів. В Україні компанія Scania представлена дистриб'ютором ТОВ з ІІ «Сканія Україна» і мережею дилерських центрів, які здійснюють продаж і обслуговування транспортних засобів Scania.

Renault trucks

Х
Рено Тракс — це повний спектр вантажних автомобілів.

CLAAS

Х
Представництво німецької машинобудівної компанії CLAAS, великого виробника сільськогосподарської техніки.

Iveco

Х
Компанія ІВЕКО УКРАЇНА працює на українському ринку з 1996 року. Основні завдання підприємства: продаж автомобілів всього модельного ряду IVECO, включаючи вантажні шасі, фургони, магістральні тягачі, дорожні та позашляхові автомобілі. Крім цього, підприємство займається поставками всіх необхідних запчастин і наданням сервісних послуг через розгалужену дилерську мережу.

MAN Truck and Bus

Х
Компанія «МАН Трак энд Бас Юкрейн» пропонує своїм клієнтам повний спектр автомобільної техніки MAN: комерційний транспорт вантажопідйомністю від 3,5 т до 250 т, важку техніку спеціального призначення, міські та туристичні автобуси MAN і Neoplan. Одним із стратегічних напрямків діяльності компанії є розширення мережі її партнерських центрів у всіх регіонах України, постачання оригінальних запчастин виробництва МАN, поліпшення сервісу і забезпечення виконання гарантійних зобов'язань.

Schmitz Cargobull

Х
ТОВ «Шмітц Каргобул Україна» є дочірньою структурою Schmitz Cargobull AG. Schmitz Cargobull — це лідер на ринку в технології серед європейських вантажних та спеціальних транспортних засобів. Ось уже протягом чотирьох поколінь марка Schmitz Cargobull є гарантією якості, надійності і найсучаснішої техніки. Заснована в 1892 році компанія Schmitz Cargobull AG є найбільшою на європейському ринку виробників причепів і напівпричепів.

Titan Machinery Ukraine

Х
Компанія TITAN MACHINERY UKRAINE — офіційний дистриб'ютор сільськогосподарської техніки Case IH на території України. Сьогодні TITAN MACHINERY Inc. є одним з найбільших операторів ринку техніки CNH в світі. Більше 20 років компанія пропонує кращі рішення для сільського господарства і будівельної галузі, а в її активи входить велика мережа з 105 представництв та дилершипах в США і більше 13 представництв у Європі: Болгарії, Румунії, Україні та Сербії.

ЛЕМКЕН-Україна

Х
ДП ЛЕМКЕН-Україна здійснює реалізацію техніки через мережу дилерів. Дилери також здійснюють консультування покупців по питаннях ґрунтообробної техніки, сівалок та обприскувачів, забезпечують налагодження техніки, технічний сервіс, в тому числі гарантійне обслуговування, забезпечення запчастинами, навчання персоналу покупця роботі з технікою фірми ЛЕМКЕН. Первинне налагодження техніки та навчання роботі з технікою здійснюється за рахунок фірми ЛЕМКЕН.

АМАКО

Х
Компанія АМАКО (American Machinery Company) розпочала свою діяльність у 1992 році і є частиною великої міжнародної мережі компаній, яка працює в США, Європі, Африці, і на Близькому Сході. Основні напрямки діяльності АМАКО — технологічні рішення в галузі сільського господарства, будівельної техніки та комерційного транспорту. Партнерська мережа АМАКО нараховує 33 дилерських та 29 регіональних центрів в країнах СНД.

Стати партнером